Jasełka dla naszych bliskich w Gimnazjum Nr 5

0

Świąteczna atmosfera panowała w Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II jeszcze 21 stycznia 2015 r. Tego dnia gościliśmy w murach naszej szkoły Rodziców, którzy przyszli obejrzeć jasełka przygotowane przez ks. Piotra Heroka i klasę III A. Młodzi aktorzy, którzy doskonale wcielili się w odgrywane role, wprowadzili wszystkich w świetny humor. Diabły, anioły, pasterze, królowie, ochroniarze i Święta Rodzina – wszystko to znalazło się w przedstawieniu „Jasełka na wesoło” . Było dużo braw, zdjęcia, uściski i gratulacje od dumnych Rodziców.Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na przygotowywany przez naszych uczniów na 20 lutego wieczorek poetycki o miłości.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here