
Dobry występ Raciborskiego Klubu Kyokushin Karate na Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny.
Czterech zawodników Raciborskiego Klubu Kyokushin Karate wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Kyokushin, które odbyły się 14 lutego w Nysie. Mistrzostwa okazały się dla nich szczęśliwe. Zawodnicy wywalczyli sobie dwa srebrne i dwa brązowe medale.
Wyniki zawodników z Raciborza: Kacper Banaś 7. miejsce w kata dzieci i po dobrych walkach 3. miejsce w kumite; Jakub Zarembik 5. miejsce w kata kadetów i 2. miejsce w kumite kadetów (wygrane walki przed czasem w dojściu do finału i wyrównana walka w finale), – Mirosław Michna 3 miejsce w kumite senior w kat. do 70 kg (przegrana po wyrównanej dogrywce w półfinale); 2. miejsce w kumite senior w kat. do 70 kg dobre techniczne walki, przegrana w finałowej walce po zaciętej dogrywce.
/p/




![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/koncert-umuzykalniajacy-fagot.jpg)
![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










