Głośne czytanie w SP-4

0

W naszej szkole pojawiły się uczennice z Gimnazjum nr 1 aby poczytać bajki naszym pierwszakom.Czas nauki w w szkole to dla dziecka czas poznawania świata, rozwijania wyobraźni i doskonalenia wielu umiejętności. Język, którym się posługujemy pozwala myśleć, zadawać pytania, opisywać świat i wyrażać swe opinie. Dlatego też bardzo się ucieszyliśmy, kiedy w naszej szkole pojawiły się uczennice z Gimnazjum nr 1 wraz z nauczycielką Oksaną Leszczyńską. Uczennice przyszły poczytać bajki naszym pierwszakom. Cykl naszych spotkań rozpoczęliśmy od czytania książki pt. „Jak Wojtek został strażakiem”. Na dużym ekranie wyświetlane były obrazy z lektury. Dzieciom bardzo spodobała się historia bohaterskiego Wojtka i słuchały z ogromnym zaciekawieniem. Na koniec spotkania gimnazjalistki ogłosiły konkurs na pracę plastyczną o przygodach dzielnego strażaka. Już nie możemy doczekać się wyników konkursu! A za głośne czytanie bardzo dziękujemy.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here