II miejsce dziewcząt z G5 w Mistrzostwach Raciborza Dwójek Siatkarskich

0

Jeszcze niedawno pisaliśmy o prężnie działającym w naszej szkole siatkarskim kółku, którego członkowie spotykają się w czwartki i soboty, a już wczoraj okazało się, że trening nie poszedł na marne. Uczennice Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II w Raciborzu zajęły II miejsce w VIII Mistrzostwach w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt szkół gimnazjalnych . Nie jest to pierwszy w tym roku szkolnym sukces dziewcząt z „Piątki”. Kilka miesięcy temu Anna Dąbkowska i Jessica Zielska z klasy I a uplasowały się również na II miejscu w I Turnieju Dwójek Siatkarskich Dziewcząt pod Patronatem Starosty Raciborskiego. Jak widać, trening połączony z pasją i systematycznością, czynią mistrza.


Nasze dziewczęta są więc doskonałym przykładem na to, że jeżeli ktoś chce rozwijać swoje siatkarskie umiejętności, koniecznie musi dołączyć do naszej szkolnej drużyny.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here