Wszystko, co potrzebne w kuchni!

0

Sklep Raczek – już 65 lat na rynku. Tutaj zaopatrzysz swoją kuchnię, we wszystko czego ci potrzeba.

Sklep „Raczek” istnieje na raciborskim rynku handlowym od 65 lat. Swoją historię związał z ulicą księdza Józefa Londzina, a nazwą wziął od nazwiska właścicieli. Od lat dostarczamy Państwu najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, przybory  i naczynia kuchenne oraz wiele artykułów upominkowych. Dbamy o najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów, estetykę ekspozycji jak również profesjonalną obsługę. Staramy się sprostać życzeniom Naszych klientów realizując wiele indywidualnych zamówień. Dlatego pomimo oddalenia od głównego traktu handlowego miasta mamy ciągle swoich stałych, wiernych klientów, którzy sobie o nas przypominają i odwiedzają nas przy okazji planowanych zakupów czegoś do kuchni.

- reklama -

Dostarczamy towary produkowane przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu zapewniamy Państwu artykuły cechujące się wysoką wartością użytkową, idealnie zaprojektowane i wykończone. Wiemy, że nowoczesna kuchnia wymaga dopracowania nawet najdrobniejszych detali i zapewnienie Państwu takich towarów jest naszym celem. Posiadamy bogaty asortyment garnków, czajników, patelni i sztućców. Jeśli szukają Państwo sztućców do codziennego użytku znajdziecie je w „Raczku”, podobnie będzie jeśli zechcą Państwo wybrać sztućce w ekskluzywnej walizce, którą wyciągniecie na specjalne okazje.

Wiemy, że klient cały czas szuka nowości dlatego „Raczek” oferuje Państwu całe ich spektrum. Naszą dewizą jest najwyższa jakość za przystępną cenę. Możecie nas Państwo znaleźć przy ulicy Księdza Londzina nr 10, vis a vis Kina „Bałtyk”. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.30 do 17.30, a w soboty jesteśmy do Państwa dyspozycji od 9 do 13. Można u nas zapłacić kartą, wystawiamy faktury vat, od firm przyjmujemy płatność przelewem i zawsze mamy w kasie drobne do wydawania. Wszystkim klientom, obecnym i przyszłym życzymy Wesołych Świąt.

 

 
Raczek. Sklep z AGD
ul. Londzina 10
Racibórz
tel. 32 415 33 45

 

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here