Więcej swobody w strefie SPA? Szef aquaparku odpowiada

0

– Mieliśmy bardzo wiele zgłoszeń, żeby upominać klientów korzystających ze strefy SPA nago. Nie wszyscy chcą oglądać nagość – K. Borkowski odpowiada upominającym się o liberalizację regulaminu w strefie SPA.

Szanowni klienci krytej pływalni H2Ostróg – strefy SPA,

- reklama -

Zdajemy sobie sprawę, że istnieją pewne, ogólne, zasady korzystania z saun. Regulamin obiektu ustala jednak jego zarządca i może on w pewnych elementach odbiegać od niektórych zasad. Faktycznie pierwotny regulamin zawierał zapis  o korzystaniu z sauny nago, ale tylko i wyłącznie z tego powodu, iż został przygotowany przez zespół opracowujący regulaminy saun dla saunariów oraz stref specjalnie wydzielonych na sauny w różnych obiektach.

Nasz obiekt nie ma strefy saun wyodrębnionej od pozostałych atrakcji, wobec czego regulamin został dopasowany do istniejących warunków. O ile z sauny powinny korzystać osoby pełnoletnie, o tyle nie możemy nikomu zabronić korzystania z wanny hydromasażowej z solanką, biczów wodnych czy podgrzewanych leżanek. Stąd nie ma możliwości ustalenia strefy SPA strefą 18+. Z drugiej strony wejście do strefy SPA jest na tyle szerokie i otwarte dla wszystkich klientów, że nie da się uniknąć spojrzeń osób młodocianych czy osób, które nie życzą sobie oglądania nagości pozostałych klientów. Mieliśmy bardzo wiele zgłoszeń od naszych użytkowników, żeby upominać klientów korzystających ze strefy SPA nago ze względu na, jak to Państwo opisują w swoim liście, zgorszenie taką sytuacją.

Ośrodek Sportu i Rekreacji otwarty jest jednak na różnego rodzaju sugestie czy propozycje zmian mające na celu zapewnić swoim klientom jak najlepsze i komfortowe warunki relaksu, więc pochyli się raz jeszcze nad tematem i przeanalizuje różne sposoby rozwiązania tegoż punktu spornego pomiędzy klientami krytej pływalni H2Ostróg. Zapraszamy zainteresowane tematem osoby na spotkanie w H2Ostróg w celu omówienia istniejącej sytuacji.

Z poważaniem,
Krzysztof Borkowski
Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

publ. /ps/

 

 —————————————————————-

 

zobacz także:

 

Jako miłośnicy saun z przykrością stwierdzamy, że w strefie SPA nie można korzystać z saunarium zgodnie z zasadami pozwalającymi na czerpanie przyjemności z dostępnych tam udogodnień – piszą stali klienci H2Ostróg.

 

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here