Ppłk Jarosław Piątek nowym szefem raciborskiego więzienia

0

30 kwietnia w raciborskim Zakładzie Karnym odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego dyrektora Zakładu Karnego ppłk. Marka Kulewicza.

 

- reklama -

 

 

30 kwietnia w raciborskim Zakładzie Karnym odbyło się uroczyste pożegnanie z udziałem Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Katowicach płk. Mirosława Gawrona, dotychczasowego dyrektora Zakładu Karnego ppłk. Marka Kulewicza, który to z ostatnim dniem kwietnia odszedł na zaopatrzenie emerytalne. W trakcie uroczystości podziękowano mu za wzorowe pełnienie obowiązków na stanowisku dyrektora, a także za wieloletnią pracę w strukturach Służby Więziennej. Tego też dnia obowiązki Dyrektora Zakładu Karnego w Raciborzu objął ppłk Jarosław Piątek, dotychczasowy zastępca Dyrektor Zakładu Karnego w Jastrzębiu Zdroju.

W uroczystości tych uczestniczyła także kadra kierownicza tutejszej jednostki. Wszyscy uczestnicy biorący udział w pożegnaniu podziękowali dyrektorowi zakładu za jego wieloletnią wzorową służbę i jednocześnie życzyli nowemu dyrektorowi sukcesów w pracy zawodowej. Nowo powołany Dyrektor zapewnił, że będzie kontynuował najlepsze tradycje poprzedników podkreślając, że jest gotów stawić czoła wyzwaniom, jakie przed śląską Służbą Więzienną postawi przyszłość.

 

Tekst i zdjęcia: ppr. Krzysztof Thym

źródło: ZK Racibórz

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here