Psy i ich właściciele będą się integrować nad Odrą

2

14 czerwca odbędzie się akcja "Spacer z Psem Racibórz ". Miejsce spotkania to wały przeciwpowodziowe przed Markowicami, przy moście.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy czworonożnych przyjaciół na godz. 14.00. Mile widziane psy zarówno rasowe jak i te mniej rasowe, niezależnie od wieku i wielkości psa. Celem spaceru jest spotkanie integracyjne zarówno psów jak i właścicieli. Psy poznają nowych towarzyszy, dzięki czemu będą się socjalizować.

- reklama -

Do dyspozycji szczęśliwych i dumnych posiadaczy towarzyszy będzie dostępna Pani weterynarz Barbara Kołodziej-Sordyl z Centrum Zdrowia dla Zwierząt Centrovet oraz Treser Psów i Behawiorysta Zwierzęcy Krzysztof Bielecki z Ośrodka Szkolenia i hotelowania psów PsiaTresura.pl

Nie obejdzie się również bez profesjonalnego fotografa aby uwiecznić kolejne chwile spędzone z milusińskimi. Zdjęcia zapewni Pani Judyta Rusnak. Podczas spaceru odbędą się również konkursy niespodzianki z nagrodami od polskiej firmy Dingo-Shop.com.pl oraz Sklepu zoologiczno-wędkarskiego AmazoniA. Jakie konkursy? Dowiecie się na miejscu, na pewno wasz psiak będzie mógł się pokazać!

Prosimy o zabranie ze sobą smyczy, ew. linki, ulubionej zabawki i w razie potrzeby kagańca. Kontakt pod numerem tel.: 880518364 oraz e-mail: [email protected]

 

publ. /ps/ 

 

—————————————————————————————————————

Reklama 

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że właściciele będą wiedzieli co mają zrobić z kupami swoich czworonogów , moze podyskutują na ten temat w szerszym globalnym aspekcie … Szanowni Państwo odchody swoich pupili SIĘ ZBIERA !!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here