Co powstanie przy rynku i Opawskiej? Inwestor wyjaśnia

9

Właściciel firmy Z.R.B Kampka, która nabyła nieruchomości przy rynku i ul. Opawskiej odpowiada na obawy radnego Piotra Klimy związane z realizowanymi tam inwestycjami [LIST DO REDAKCJI].

 

- reklama -

 

 

 

 

publ. /ps/

 

 ———————————————————————

 

zobacz także:

 

Meczet przy raciborskim rynku?

Radny Piotr Klima krytycznie wyraża się o gospodarce nieruchomościami magistratu i sprzedaży należących do miasta terenów.

 

 

Co po byłej piekarni Antosa? Radny nie chce Dzikiego Zachodu

Piotr Klima upomniał się o prawo mieszkańców (Opawskiej, ale nie tylko) do wiedzy, co buduje się w ich sąsiedztwie po sprzedaży przez gminę sąsiednich gruntów. – Zaufajmy inwestorom – odpowiada prezydent.

 

 

 

—————————————————————————————————————

Reklama 

 

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Czyli powstanie jakaś lipa. A sądząc po tym, że można tam zobaczyć Tadeusza, można się domyślać, jak wysoka. Panie Kampka, pan radnego Klimy nie wybierał chyba, bo to inny okręg. A sądząc po wymiarze agresji wobec radnego, ktoś na odcisk nadepnął. jeśli pan finansuje badania archeologiczne, a nie są one robione „z urzędu”, to mozna pomyslec, ze archeolodzy są tacy, ktorzy nie powinni mowic o pewnych rzeczach, ktore tam wykopią. Ja po prostu panu nie wierzę. Nie wierzę w pana intencje.

  2. Panie Kampka. Pytanie postawione przez radnego w sprawie przeznaczenia wspomnianych miejsc w centrum miasta jest zasadne. Oczywiście sugestie czy przypuszczenia radnego Piotra Klimy są rzeczywiście humorystyczne i infantylne. Ale raciborzanie mają prawo wiedzieć co powstanie w ich mieście a nie tylko Pan KAMPKA. jako inwestor. Te sprawy nie mogą być owiane tajemnicą bo jest to obszar gminy a nie prywatny. Mamy w Raciborzu za sobą przykre i niejasne sytuacje z poprzednich lat, kiedy inwestorzy nie wywiązywali się z terminów rozpoczęcia budowy a do tego jeszcze zmieniali swoje decyzje w sprawach przeznaczenia posesji…

  3. A od czego niby jest radny, jak nie od wyjaśniania spraw o które pytają mieszkańcy? Czy Klima popełnił przestępstwo? Nie, po prostu pytał o istotne sprawy. Daj Pan spokój Panie Kampka. Odpowiedz Pan najpierw, co planujesz na ul. Pracy, w miejscu po SM Nowoczesna?

  4. A co Ciebie to obchodzi? Jego prywatny teren i coś sobie tam zrobi. Czy ktoś z sąsiadów w bloku pyta się Ciebie co za tapety położysz sobie w pokoju?

  5. Bezczelny cham i tyle. Kupuje od lat od miasta, wspiera Lenka (a ten jego), a jak się o coś zapytasz, to się piekli, jakby miasto było jego własnością…

  6. Panie Kampka,nie znam Pana ale już wiem,że ma Pan dosyc hamski tupet /oprócz pieniędzy/ Że też Pana nie wybrali na RADNEGO ??. nie tylko Pana mgr Klimę Pan obraża ale każdego wyborcę /a Ich Pan nie zapytał o zdanie/. Zdaje się ,że Pan ma krótką pamięć i już Pan nie wie /pamieta/ że ten teren przy Rynku niedawno też OBRABIAŁ jakiś inwestor ale zapewnie i Pan nie zna powodów „zwinięcia maneli”. Czy więc nie można mieć obaw o kolene OBRABIANIE TREFNEJ DZIAŁKI PRZY Rynku ?? No a teraz niech Pan mnie poobraża, bo to niezbywalne prawo bogatych,proszę.

  7. a kto jest wlascicielem tej dzialki? moze warto spojrzec do akt wieczystych sprzed 1938 roku? meczetu to tam raczej byc nie bedzie ale z synagoga to juz inna sprawa. predzej panie inwestor bo ustawa o restytucji mienia zydowskiego i tak u nas wejdzie a wtedy… reszta jest milczeniem

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here