Finał postanowień noworocznych w Akademii Fitness

0

Zakończył się program „Postanowienia Noworoczne”. Udział w nim wzięło 19 pań, do finału zakwalifikowały się dwie. W sobotę, 13 czerwca, wyłoniono zwyciężczynię.

W sobotę, 13 czerwca w Akademii Fitness panie wspólnie ze zwyciężczynią programu „Postanowienia Noworoczne” – Krystyną świętowały jej sukces. Pani Krystyna, dzięki metamorfozie jaką przeszła pod okiem instruktorów Akademii Fitness, zgubiła 15 kg, a jej wiek metaboliczny obniżył się o 19 lat. Uczestniczka programu, nie dość, że zajęła pierwsze miejsce, to zyskała zgrabną sylwetkę, o jakiej marzyła od dziecka. Odstawiła leki na nadciśnienie i zyskała nawyk zdrowego odżywiania. – Od najmłodszych lat walczyłam z nadwagą. Podobno, gdy miałam roczek ważyłam 20 kg. Z wiekiem nad kilogramów tylko przybywało. Pod koniec ubiegłego roku postanowiłam to zmienić. Zaczęłam regularnie ćwiczyć i powoli obserwowałam efekty. W styczniu zapisałam się do „Postanowień Noworocznych”. Nigdy nie traktowałam tego jako rywalizację, ale bardziej jako nadzór i mobilizację do pracy. Teraz wiem, że to była dobra decyzja i zrobię wszystko, aby utrzymać osiągnięte efekty. Nigdy nie wyglądałam lepiej. Teraz nawet mogę swobodnie zapiąć spódniczkę, którą ubierałam chodząc do V klasy podstawówki, zostawiłam sobie jedną na pamiątkę – mówi nie kryjąc zadowolenia pani Krystyna, zwyciężczyni „Postanowień Noworocznych”.   

- reklama -

 

 
 

 

Drugie miejsce zajęła pani Danuta, która przeszła równie trudną i długą drogę do uzyskania oczekiwanych efektów.  Dzięki metamorfozie zgubiła zbędne kilogramy, a jej wiek metaboliczny obniżył się o 15 lat. – Jestem ogromnie zadowolona, że dobrnęłam do finału, ale jeszcze bardziej, że pokochałam sport, zdrowy tryb życia, bez którego już nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania – przyznaje pani Danuta.

Przypominamy, że program trwał 5 miesięcy i składał się z kilku etapów. Do udziału w nim zgłosiło się 19 kobiet, które mogły co dwa tygodnie korzystać z analizatora składu ciała TANITA monitorując swoje postępy w odchudzaniu. Do ich dyspozycji był również dietetyk. – Chętnych do udziału w metamorfozie nie brakowało, wszystkie panie, nie tylko finalistki, które wzięły udział w programie udowodniły, że  można zmienić swój styl życia. Ruch i racjonalne odżywianie są niezbędne w trosce o nasze zdrowie – przekonuje Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness. – Pierwsza edycja „Postanowień noworocznych” okazała się sukcesem, więc już w poniedziałek, 15 czerwca ruszamy z kolejną pn. „Wakacyjne wyzwanie”. Cel programu pozostaje taki sam, ale czas trwania będzie krótszy, bo tylko 3 miesiące. Panie, które zdecydują się wziąć udział w programie muszą uczestniczyć w min 20 zajęciach i mogą po 6 tygodniach sprawdzić  postępy w pracy nad sobą. Każdy, kto zmniejszy swój wiek metaboliczny otrzyma adekwatną zniżkę na kolejny karnet. Lato, wakacje, to najlepszy czas sprzyjający uprawianiu sportu, dlatego ćwiczyć możemy w klubie i na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w tym czasie mamy nieograniczony dostęp do świeżych warzyw i owoców, które są niezbędnym elementem w racjonalnym odżywianiu – tłumaczy i zachęca do udziału w programie „Wakacyjne wyzwaniu” Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.  

/Justyna Korzeniak, Adventure Media, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here