Poznaj sekret na pozbycie się ostrego bólu kręgosłupa!

0

Ból kręgosłupa? Pozbądź się go! Poznaj sekretny przepis na pozbycie się ostrego bólu kręgosłupa raz na zawsze.

Ostry, kłujący i przeszywający ból, który dopada nas w najmniej odpowiednim momencie potrafi skutecznie pokrzyżować plany na cały dzień. Nagły trzask w krzyżu albo poranna sztywność karku to jedne z najbardziej znanych nam przypadłości. Co zrobić, aby chociaż na chwilę wrócić do formy po tak mało przyjemnym incydencie? Czy istnieje sposób na pozbycie się nagłego bólu kręgosłupa bez wizyty u lekarza, tabletek i bolesnych zastrzyków?

- reklama -

 

 

Gabinet Rehabilitacji i Fizjoterapii Rehafix znajduje się
na ulicy Ocickiej, w pobliżu sklepu Novex. 
 
 

 

 

 

    
Bóle kręgosłupa mogą mieć różne przyczyny. Najczęściej dopiero po przeprowadzeniu specjalistycznych badań możemy stwierdzić jaki jest tego powód i prawdziwe źródło. Niestety nie za każdym razem udaje się w 100% rozwiązać tę zagadkę. Przyczyn może być wiele. Istnieje proste i skuteczne rozwiązanie, które każdy z nas może zastosować w domu. Dzięki niemu uśmierzymy ból. Poniżej krótka instrukcja, co zrobić kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji:

a) Znajdź najmniej bólową pozycję. Możesz położyć się na podłodze, łóżku, czy dotrzeć do fotela.
b) Jeżeli jesteś sam to odczekaj najgorszy moment, a następnie zdobądź butelkę z ciepłą wodą lub termofor.
c) Przyłóż w okolicę największego bólu na około 20-30 min. Dodatkowo owiń się kołdrą lub kocem.
d) Po ok 30 min, postaraj się uwolnić. Sprawdź czy ból się zmniejszył czy nie. Jeżeli tak to postaraj się powoli rozruszać. Jeżeli uznasz, że jeszcze za szybko to powtórz ogrzewanie.

Pamiętaj, że w ten sposób Twoje ciało sygnalizuje Ci, że może zaczyna się dziać coś złego i warto przyjrzeć się temu dokładniej. W pierwszej kolejności warto zajrzeć do fizjoterapeuty, aby skonsultować swój problem i odbyć sesję terapeutyczną dzięki, której poczujesz się lepiej oraz dowiesz się czy udać się na dalsze badania. Zaufaj profesjonalistom i przyjdź do gabinetu REHAFIX w Raciborzu z tym artykułem lub napisz e-maila, a otrzymasz 20% rabatu na pierwszą wizytę i indywidualną, fachową oraz rzeczową pomoc (oferta ważna do 10 lipca).

 

 

 

 

 

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here