
Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Teatr Piosenki Francuskiej w Krakowie zapraszają w piątek 17 lipca na koncert Yagi Kowalik w repertuarze Edith Piaf „La vie en rose”.
Podczas koncertu wokalistka zaprezentuje największe przeboje z repertuaru niezwykłej osobowości francuskiej estrady – Edith Piaf. Poprzez swoją osobistą interpretację artystka przenosi nas do kafejek bohemy francuskiej, kabaretów i urokliwych krętych uliczek paryskiego Monmartru. Początek koncertu o godz. 18.00.
Koncert miał premierę w grudniu 2014 r. w Teatrze w Krakowie i stanowi kontynuację cyklu prezentacji przez artystkę YAGĘ repertuaru największych interpretatorów francuskiej piosenki. Krótkie sentencje w języku polskim przybliżają treść niektórych piosenek. Dodatkową atrakcją koncertu jest znakomita gra akordeonisty z Ukrainy – Walentego Dubrowskiego.
/publ.d/






![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)


![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Powiatowe eliminacje Małego OKR w Raciborzu. Najlepsi wystąpią w Katowicach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-recytatorski-maly-okr.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




