Najcieplejsze Miejsce na Ziemi już 24 lipca

0

Jeden z największych w Polsce festiwali muzyki reggae zbliża się wielkimi krokami. Festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi jak co roku odbędzie się w Parku Miejskim w Wodzisławiu.

Festiwal każdego roku odwiedza kilka tysięcy osób. Do dyspozycji uczestników jest strzeżone pole namiotowe. – Amfiteatr w centrum miejskiego parku tworzy niesamowity klimat, a darmowa formuła festiwalu ściąga do miasta całe rodziny i tworzy atmosferę jamajskiego festynu! Tu na prawdę da się poczuć miłość jaką niesie ze sobą muzyka reggae! – zapraszają do udziału organizatorzy. Do tej pory na festiwalu wystąpili między innymi Bednarek, Raggafaya, East West Rockers, Jamal, Habakuk i Dreadsquad. W tym roku Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi odbędzie się już po raz dwunasty. Pierwszego dnia, tak jak w latach poprzednich, zabrzmią dźwięki soundsystemów. W piątek dla publiczności wystąpią Dr Love, Slaveah, Grizzlee, Kacezet, Splendid Sound, Blackaut Ja, Dreadsquad, Pozyton Sound, Yardee Crew, Foliba & Ablaye Badji. Odbędą się także warsztaty na bębnach afrykańskich. W sobotę wystąpią zespoły "na żywo". Na scenie zobaczymy grupy Krzywa Alternatywa, Sielska, Rootzmans, Tabu, United Flavour, Damian SyjonFam. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

- reklama -

Do dyspozycji uczestników festiwalu będzie także pole namiotowe. Cena za pobyt na polu to 10 zł. Otwarte ono będzie od piątku (godz. 12.00) do niedzieli (godz. 10.00).

 

 

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here