Objazdowe Kino Allegro zawita na raciborski zamek

0

Wyświetlony zostanie film „Władca Pierścieni”, dzieło z gatunku fantasy nakręcone w oparciu o powieść J.R.R. Tolkiena pod tym samym tytułem.

– Jeśli pogoda dopisze, to 31 lipca zapraszamy na zamkowy dziedziniec późną wieczorową porą. Tego dnia, o godz. 21.00 planujemy projekcję filmu pt. „Władca Pierścieni”. A wszystko to dzięki objazdowemu Kinu Allegro. Mamy nadzieję, że tego typu akcja przypadnie do gustu naszym mieszkańcom. Jeśli się sprawdzi to być może zostanie powtórzona – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Podczas trwania eventu nie zabraknie oczywiście napojów oraz popcornu. Film „Władca Pierścieni” to trzyczęściowe dzieło filmowe z gatunku fantasy nakręcone w oparciu o powieść J.R.R. Tolkiena pod tym samym tytułem. Reżyserem filmu jest Peter Jackson, który wraz ze swoją żoną Frances Walsh i Philippą Boyens napisał także scenariusz.

- reklama -

Kino objazdowe przeżywało swoje „5 minut” w Polsce w latach 60. i 70. I to właśnie wędrowne kinematografy, jeżdżące po całym kraju, by wyświetlać filmy, dały impuls do rozwoju polskiego przemysłu kinematograficznego. Dzisiaj idea kina, które odwiedza widzów, wraca do łask i zdobywa coraz większą popularność.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here