Sarsa zaśpiewa w Kuźni Raciborskiej

0

To już pewne. 30 sierpnia w Kuźni Raciborskiej podczas drugiego dnia imprezy „Pożegnanie Lata’’ wystąpi topowa artystka młodego pokolenia Sarsa.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Michał Fita podpisał właśnie umowę na koncert artystki w ramach cyklicznej imprezy Pożegnanie Lata. Sarsa będzie gwiazdą niedzielnego wieczoru.

- reklama -

Sarsa  to pseudonim artystyczny Marty Markiewicz uczestniczki w piątej edycji programu The Voice of Poland, gdzie szkoliła się w drużynie Edyty Górniak, a następnie w grupie Tomsona i Barona. Swoją rywalizację w show zakończyła, kwalifikując się do półfinału.30 kwietnia 2015 ukazał się jej debiutancki singel „Naucz mnie”. Piosenka stała się przebojem i była notowana na szczytach wielu radiowych list przebojów. Kompozycja przez cztery tygodnie z rzędu zajmowała 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Zrealizowany do piosenki teledysk po dwóch miesiącach od premiery obejrzano w serwisie YouTube ponad 15 milionów razy. Klip zanotował więcej wyświetleń niż opublikowany miesiąc wcześniej teledysk Madonny do utworu „Ghosttown”.

Na początku lipca wokalistka otrzymała 3 nominacje do nagród Eska Music Awards w kategoriach: Najlepszy hit (za „Naucz mnie”), Najlepsza artystka i Najlepszy radiowy debiut. Gala Eska Music Awards 2015 odbędzie się w Szczecinie, a dzień później Sarsa wystąpi na scenie w Kuźni Raciborskiej do której miejmy nadzieję przywiezie aż 3 statuetki Eska Music Awards.

 Tegoroczny festyn ,,Pożegnanie Lata” odbędzie się na stadionie miejskim i będzie obfitował w wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów dla mieszkańców  naszego regionu.

 Już dziś warto zarezerwować sobie w kalendarzu termin 29- 30 sierpnia i przyjechać do Kuźni Raciborskiej. To będzie najlepszy weekend tego lata.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here