„Czym Nędza bogata!” po raz drugi na zamku w Raciborzu

– Chcemy zaprezentować to, co mamy najcenniejsze. A najcenniejszych mamy ludzi. Są zdolni, zaangażowani i pełni pasji. I chcemy się tym pochwalić na zewnątrz – zaprasza wójt Nędzy Anna Iskała.

 

- reklama -

 

 

Już po raz drugi Gmina Nędza oraz Gminne Centrum Kultury w Nędzy zapraszają na piknik "Czym Nędza bogata!". Występy na scenie, atrakcje również poza nią. Impreza już 19 września od godz. 14.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Ubiegłoroczna impreza była wielkim sukcesem. Kilka tysięcy odwiedzających i ponad 150 uczestników – mieszkańców gminy Nędza, którzy włączyli się w prezentację gminy na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Wszystkim zależało, by pokazać, że mała miejscowość nie jest jedynie małym punktem na mapie, ale miejscem wszechstronnie utalentowanych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania!

– Chcemy zaprezentować to, co mamy najcenniejsze. A najcenniejszych mamy ludzi. Są zdolni, zaangażowani i pełni pasji. I chcemy się tym pochwalić na zewnątrz – zaprasza do wspólnej zabawy Wójt Gminy Nędza Anna Iskała.

Co w programie?
14:00 – 14:30   Występ zespołu „Arabeska” z Zawady Ks.
14:30 – 14:40   Oficjalne powitanie i rozpoczęcie pikniku
14:40 – 15:00   Występ młodzieży z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy   
15:00 – 15:30   Występ zespołu „Łężczok” z Zawady Ks.
15:30 – 16:00   Występ młodzieży z Gminnego Centrum Kultury w Nędzy
16:00 – 17:00   Koncert Orkiestry Dętej Gminy Nędza  
17:00 – 17:30   Koncert zespołu rockowego Gminnego Centrum Kultury
17.30 – 18:30   Koncert zespołu beatboxowego „Biegnij grubasie biegnij”

Wiele będzie się działo również poza sceną. Prezentować się będą stowarzyszenia i organizacje działające na co dzień w gminie Nędza, Nadleśnictwo Rudy Raciborskie ze Szkółką Kontenerową w Nędzy, na dziedzińcu zamku odbywać się będą różnego rodzaju warsztaty, animacje nie tylko dla najmłodszych, gra terenowa z ciekawymi nagrodami, przejażdżki konne, bogata gastronomia.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here