Konkurs: wygraj kosz produktów od Lidla!

0

24 września otwarcie sklepu Lidl w Wodzisławiu Śląskim. Z tej okazji zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są 3 kosze produktów od Lidla. ROZSTRZYGNIĘTY

Już 24 września zostanie otwarty sklep Lidl w Wodzisławiu Śląskim. W dniu otwarcia na klientów będzie czekało sporo atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu.

- reklama -

 

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 3 kosze produktów od Lidla. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Ekspertem cukierniczym Lidla jest:
 
A) Paweł Małecki
B) Dorota Wellman
C) Karol Okrasa

Podaj nam swój najlepszy przepis na zamknięcie lata w słoiku.

Na odpowiedzi czekamy do 24 września. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Lidl", a w treści swoje imię i nazwisko.

 

Zwycięzcy:

Jakub Kawalec, Sandra Steciak, Urszula Jakac

 

 

 

Sponsorem nagród w konkursie jest sklep Lidl:

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która udzieli poprawnej i najciekawszej odpowiedzi. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here