Bielizna na każdą okazję i w każdym rozmiarze!

0

Sklep z bielizną Lilianny Strzeleckiej działa już 25 lat!

Na ulicy Ogrodowej w Raciborzu już od ćwierć wieku działa sklep z bielizną. – Na pomysł otwarcia punktu z bielizną wpadłam dlatego, że w okolicy brakowało profesjonalnego sklepu z bielizną. Wówczas brakowało na rynku ciekawej, eleganckiej, pięknie wykonanej bielizny, więc wzięłam sprawy w swoje ręce – mówi właścicielka sklepu.

- reklama -

Działalność Lilianny Strzeleckiej z powodzeniem opiera się pogarszającej się sytuacji rynkowej, zmianom upodobań klientów i konkurencji hipermarketów. – Żeby sprostać wymaganiom klientek musimy mieć na stanie ciągle jakieś nowości, modne fasony, ciekawą kolorystykę – musi być duży wybór. Kiedyś rok w modzie dzielił się na kolekcję zimową czy letnią. Teraz nowości pojawiają się non stop. Cały czas przeglądamy katalogi i staramy się wzbogacać nasz asortyment o bieliznę, która zadowoli nasze klientki. Poza tym mamy zupełnie inny towar niż sklepy sieciowe czy markety. Nie można porównać naszej bielizny z tą ze sklepów, które handlują wszystkim. Przede wszystkim mamy u siebie prawie nieograniczoną liczbę rozmiarów staników, np. dla kobiet bardzo drobnych z bardzo obfitym biustem mamy biustonosz od obwodu 65 aż do 110 cm oraz miseczki od A do L. W sieciówce raczej takiego rozmiaru nie znajdziemy – przyznaje L. Strzelecka. Fachowości obsługi dopełnia szkolenie z brafittingu. Dzięki temu możliwy jest profesjonalny i indywidualny dobór bielizny. Fachowa pomoc w doborze bielizny to kolejny atut tego sklepu.

 

Strzelecka Lilianna. Bielizna
Otwarte od pon. do pt. w godz. 10:00 – 17:00 i w sobotę w godz. 10:00 – 13:00
ul. Ogrodowa 30
47-400 Racibórz
32 415 58 44

 

Właścicielki wybierając towar, który znajdzie się na sklepowych półkach, stawiają tylko i wyłącznie na wiodące, polski marki, takie jak Samanta, Alles, Lisca, Gaia, Gorsenia, Ava. Znajdziemy tutaj nie tylko biustonosze, ale również piżamy, figi, halki, bieliznę wyszczuplającą, gorsety oraz bieliznę okolicznościową. Wszystko najwyższej jakości. Także mężczyźni znajdą tutaj coś dla siebie. Szeroki wybór bielizny i piżam na pewno zaspokoi ich gusta.  

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here