Dwa złote medale Łamatorów na zawodach w Świętochłowicach

0

3 października zawodnicy Klubu Sportowego Łamator Racibórz wystartowali w Mistrzostwach Śląska ALMMA w Świętochłowicach.

Sportowcy z Klubu Sportowego Łamator Racibórz oraz Spartan Knurów, w których to trenerem jest Tomasz Jabłonka wystartowali w kilku konkurencjach a wyniki jakie osiągnęli pokazują, iż są w świetnej formie. Adam Witkowski ze Spartana zdobył złoty medal w kat.61kg NoGi BJJ. Bez problemu rozprawił się z rywalami z wyższej kategorii wagowej i zdobył złoty medal w kat.66kg oraz kolejne złoto po trzech zwycięskich pojedynkach w formule MMA pierwszy krok 61kg. Jego klubowi koledzy zdobyli srebrne medale Zygmunt Kulczyna w MMA senior ograniczona formuła 77kg oraz Marcin Maziarz 93kg BJJ NoGi.

- reklama -

 

 

Łamatorzy startowali w konkurencji BJJ NoGi. Kuba Heller startował w kategorii 93 kg, w której zdobył złoty medal. W kategorii 93+ zdobył srebro.Denis Piekaruś wywalczył złoty medal w grupie początkującej. Poza strefą medalową znaleźli się po dobrych walkach Patryk Krauwurst oraz debiutujący w zawodach Paweł Zaniewicz. Gościem specjalnym na świętochłowickich zawodach był zawodnik KSW Marcin Różalski, który to dekorował zwycięzców poszczególnych kategorii.

Na sukces zawodników pracują trenerzy: Przemysław Wejner (MMA), Michał Grzeszczuk (zapasy styl wolny), Dawid Maruniak (Muay thai), Tomasz Jabłonka (Bjj/MMA).

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here