Ruszył klub malucha na Ostrogu

0

Odbyło się pierwsze spotkanie klubu malucha w bibliotece na Ostrogu. Natalia, Lilka, Nina i Lidka bawiły się doskonale.

Działający w bibliotece na Ostrogu Klub Malucha ruszył pełną parą! Natalia, Lilka, Nina i Lidka przybyły na zajęcia ze swoimi mamami, aby miło i kreatywnie spędzić poranek, ale także zaprzyjaźnić się z biblioteką!

- reklama -

Tematem przewodnim spotkania były owoce i warzywa. Dzieci pokazywały je na obrazkach a potem odnajdywały pośród tych prawdziwych, zgromadzonych w bibliotece. Dziewczynki bez problemu rozpoznały ziemniaka, marchewkę czy pomidora. Gorzej było z papryką czy kukurydzą… Chętnie kosztowały także pokrojonych jabłuszek, gruszek czy śliwek. Na koniec wysłuchały krótkiej opowieść "Jabłkowy wieczór" i zatańczyły do piosenki "Ogórek". Nie zabrakło oczywiście beztroskiej zabawy na dywanie i „gonitwy” między bibliotecznymi regałami!

 

 

A co w listopadzie? Kolejne spotkanie przypada dokładnie w światowy Dzień Pluszowego Misia, czyli 25 listopada, będzie więc misiowo i przytulankowo! Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów, babcie i dziadków wraz ze swoimi pociechami w wieku od 1,5 do 3 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach animacyjnych przygotowanych przez bibliotekę na Ostrogu. Nie zapomnijcie przynieść ulubionych przytulanek waszych dzieci!

/biblioteka, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here