Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece w Markowicach

0

Powszechnie wiadomo, że dzieci lubią Misie a Misie dzieci, dlatego biblioteka w Markowicach zaprosiła maluchy z Przedszkola im. Koziołka Matołka do wspólnej wesołej zabawy.

 

- reklama -

 

 

Chociaż Światowy Dzień Pluszowego Misia przypada dopiero 25 listopada, pierwsze urodzinowe przyjęcie odbyło się już w zeszły piątek. Dzieci przybyły na zajęcia z gośćmi honorowymi, czyli swoimi ukochanymi przytulankami, z którymi wspólnie zatańczyły w rytm znanych przebojów takich jak „Jadą, jadą misie” czy „Głowa ramiona, kolana, pięty”.

 

Przedszkolaki bez żadnych problemów poradziły sobie także z rozpoznawaniem bajkowych misiów – Puchatka, Uszatka, Paddingtona czy Gumisiów! Nie zabrakło oczywiście głośnego czytania „misiowych” opowieści o Paddingtonie i zajęć plastycznych – dzieci pokolorowały szablony misiów, które następnie przykleiły do przygotowanych latawców.

 

Na koniec bibliotekę odwiedził wyjątkowy gość, bez którego żadne porządne przyjęcie nie może się odbyć, czyli Kubuś Puchatek, który poczęstował dzieci…misiami Haribo i miło zakończył przedpołudniowe spotkanie! Obszerna fotorelacja z imprezy na www.biblrac.pl.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here