Wygraliśmy w kodowaniu!

0

Pamiętacie Europejski Tydzień Kodowania i fantastyczny Dzień Nauczyciela w Gimnazjum nr 5? Na pewno pamiętacie! Mamy dla Was wspaniałą wiadomość z ostatniej chwili – TO WŁAŚNIE NASZE WYDARZENIE WYGRAŁO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „Igrzyska Mistrzów Kodowania”! To nasza szkoła zorganizowała jedną z trzech najlepszych akcji w ramach trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania. Jury było zachwycone naszym „Festiwalem Kodowania w G5” i tym, że podczas niego to Wy – uczniowie, staliście się mentorami swoich nauczycieli. Inicjatorem i koordynatorem tego wydarzenia w naszej szkole była pani Renata Dradrach – Szweda, z którą współpracowały panie: Anita Dąbkowska i Beata Mróz – Kajstura. Gratulacje i wielkie brawa należą się jednak wszystkim – uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom, którzy włączyli się w przygotowania i samą zabawę w kodowanie.
To nasz wielki, wspólny sukces!

http://codeweek.org.pl/konkurs/


Gratulacje od organizatorów: „Państwa wydarzenie wygrało nagrodę główną w konkursie „Igrzyska Mistrzów Kodowania”. Chciałabym w imieniu całego jury pogratulować Państwu organizacji jednego z 3 najbardziej kreatywnych wydarzeń podczas trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania.”

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here