Firma Eko-Okna wyróżniona tytułem „Diamenty Forbesa 2016”

0

Firma Eko-Okna z Kornic znalazła się w prestiżowej grupie przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się tytułem „Diament Forbesa 2016”.

- reklama -

Tytuł to potwierdzenie na spektakularnie szybki rozwój firmy Eko-Okna, która w ostatnich latach przeszła całkowitą metamorfozę. Z małego zakładu produkcyjnego przekształciła się w potentata branży stolarki okiennej i drzwiowej. Magazyn Forbes, przygotowując listę „Diamentów” brał pod uwagę przede wszystkim nakłady na inwestycje, wyniki finansowe, poziom sprzedaży oraz wartość majątku z trzech ostatnich lat.

– Miejsce w rankingu magazynu "Forbes" to bez wątpienia ukoronowanie naszej pracy. Każdego dnia staramy się dostosować do potrzeb rynku oraz oczekiwań klientów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży stolarki okiennej.  Już dziś posiadamy trzy hale produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, dzięki czemu  jesteśmy w stanie zaproponować klientom ponad 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych – mówi dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Eko-Okna S.A., Łukasz Kucharczyk.

Tytuł „Diament Forbesa 2016” nie tylko pozwala firmie Eko-Okna dołączyć do grona najlepszych firm na polskim rynku, ale także daje potwierdzenie wiarygodności jako partnera biznesowego.

Wyniki rankingu opublikowane zostaną w formie specjalnego raportu, który dołączony zostanie do miesięcznika "Forbes" nr 2/2016. Ogłoszeniu wyników towarzyszyć będzie cykl regionalnych spotkań z prezesami i właścicielami firm z czołówki rankingu.

/ekookna.pl, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here