Warsztaty aktorskie dla dzieci z Roksaną Lewak

0

Od 4 do 6 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbędą się zajęcia teatralne adresowane do młodszych grup teatralnych placówki. Będą one miały charakter warsztatów, a wspólną pracę zakończy spektakl.

 

- reklama -

 

 

W ramach spotkań MDK proponuje zajęcia z dykcji i wymowy, ruchu scenicznego, koncentracji i świadomości ciała, interpretacji tekstu oraz zadań aktorskich. Warsztaty takie pozwolą rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, otworzyć się na ludzi, poznać możliwości swojego ciała, głosu i uruchomić wyobraźnię, pokonać bariery i kompleksy, nauczyć wspólnego działania, pokochać teatr i sztukę oraz przede wszystkim dobrze się bawić. Efekty współpracy wychowanków z profesjonalną aktorką i piosenkarką zostaną zademonstrowane publiczności 6 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej MDK-u. Serdecznie zapraszamy!

 

Zajęcia poprowadzi Roksana Lewak, raciborzanka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od 2010 roku współpracuje z Radiem Opole, użyczając swojego głosu w radiowym kabarecie „TeKa”. Jest absolwentką Szkoły Aktorskiej Doroty Pomykały "Art-Play" w Katowicach i filologii polskiej na Uniwersytecie Opolskim. Swój warsztat aktorski szlifowała między innymi pod okiem Jana Peszka, Teresy Pawłowicz, Doroty Pomykały, Doroty Zięciowskiej, Andrzeja Głowackiego, Małgorzaty Szczerbowskiej oraz Mirosława Bednarka.

 

Takie zajęcia to doskonały sposób na przeżycie niepowtarzalnej przygody ze sztuką i spotkanie ludzi z pasją. Idealna szansa, by sprawdzić, czy młodzieńcze marzenia o aktorstwie nie mijają się z rzeczywistością i ostatecznie połknąć teatralnego bakcyla.

 

MDK

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here