Zrób nietuzinkowy prezent na święta – tylko w bibliotece

0

Biblioteka w Raciborzu to miejsce, gdzie miło i przyjemnie upływa czas. W czasie przedświątecznej "gorączki" warto odwiedzić bibliotekę, gdzie można wziąć udział w ciekawych warsztatach odwołujących się do tradycji bożonarodzeniowej.

W natłoku przedświątecznych przygotowań warto zrobić coś dla siebie. Na przykład odwiedzić bibliotekę, gdzie można miło i kreatywnie spędzić popołudnie, korzystając z bogatej oferty warsztatowej. Warto sprawdzić, co przygotowała biblioteka na grudzień. Biblioteka na Płoni (ul. Sudecka 2) zaprasza na warsztaty pod hasłem „Choinkowy zawrót głowy”, w trakcie których uczestnicy wykonają oryginalne choinki z piórek.

W EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12 odbędą się „Anielskie warsztaty” z ozdabiania aniołów z gipsu przy wykorzystaniu różnych technik (filc, quilling, tektura falista), a w bibliotece w Brzeziu (ul. Myśliwca 9) czytelnicy będą mieli możliwość „odkryć w sobie pasję” w trakcie wykonywania kartek świątecznych i ozdób choinkowych.

Równie ciekawie zapowiada się kolejne spotkanie z cyklu „Zrobione w domu, pokazane w bibliotece” na ul. Żorskiej 2 z panią Jadwigą Chrzanowską, która zaprezentuje swoje frywolitki, koronki i inne cudeńka z koralików i włóczek.

- reklama -

Terminy i szczegółowe informacje na temat poszczególnych spotkań na stronie www.biblrac.pl. Wszystkie warsztaty organizowane przez raciborską bibliotekę są bezpłatne, a materiały zapewnia organizator. Nie są również wymagane wcześniejsze zapisy.

 
 

Źródło: MiPBP w Raciborzu

publ. /ma/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here