Zagłosuj na Kacpra! Masz czas do 16 grudnia!

0

W Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej nie brakuje młodych talentów, którzy potrafią np. zaprojektować grę edukacyjną. Do takich osób należy Kacper Sobek.

Kacper Sobek jest uczniem klasy trzeciej Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej. Jest dobrze zapowiadającym się młodym programistą, który swoją przygodę z programowaniem zaczynał od konfigurowania skryptów w Ruby. Jest samoukiem. Aktualnie tworzy grę edukacyjną w środowisku Unity 3D 5. Styl gry przypomina odmianę Monopoli. Rozpoczynamy grę od rzucenia kostką, przed każdym następnym rzutem będziemy musieli rozwiązać zadanie z wybranej wcześniej kategorii (na początku matematyka).

- reklama -

Właśnie ta gra została zgłoszona przez Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej do konkursu Nowej Ery na najlepszy projekt edukacyjny. Projekt ma na celu pomóc uczniom poprzez zabawę w opanowaniu materiału z wybranej dziedziny nauki.

W głosowaniu internautów 10 projektów z największą ilością głosów otrzyma grant w wysokości 2000 zł na rozwój swojego projektu. Głosowanie trwa do 16.12.2015 r. i polega na codziennym oddaniu głosu na projekt nr 416, i potwierdzeniu swojego głosu poprzez adres mailowy.
http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa6/projekty/pokaz/1285.html

Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej. trudno jest konkurować z dużymi szkołami w miastach, stąd prośba inicjatorów projektu edukacyjnego o wsparcie w głosowaniu na Kacpra, zwłaszcza że w przyszłym roku planuje rozpocząć naukę w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik”.

Koordynator projektu jest Irena Szymik.

publ. /ma/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here