
Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od VI Siatkarskiego Turnieju Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta.

Już niedługo pracownicy raciborskich firm i służb mundurowych zmierzą się po raz kolejny w siatkarskich zmaganiach. VI Siatkarski Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta odbędzie się w dniach 12-13.03.2016 w hali widowiskowo-sportowej OSiR przy ul. Łąkowej 31. Podobnie jak w latach ubiegłych, także i tym razem nie zabraknie emocji sportowych oraz atrakcji dla kibiców.
Wśród licznych atrakcji, z których będą mogli skorzystać uczestnicy i widzowie wydarzenia organizatorzy przewidzieli m. in.: możliwość skorzystania z bezpłatnego masażu, występy artystyczne Zespołu Tanecznego SKAZA z Raciborskiego Centrum Kultury, gry i zabawy dla najmłodszych (oczywiście pod okiem wykwalifikowanych opiekunów), teatrzyk kukiełkowy przygotowany przez wychowanków Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu.
Jak zawsze pyszną, raciborską wodą częstować zgromadzonych będzie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu.
Szczegółowy harmonogram atrakcji oraz konkretny rozkład meczów już wkrótce.
Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach i do dopingu swoich zakładów pracy!
Organizatorami turnieju są: Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, SGL Carbon Polska S.A. oraz Raciborskie Centrum Kultury.
publ. /ps/





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)

![Trzech zawodników RTW na Mistrzostwach Świata ISA w Salwadorze [ZDJĘCIA] Trzech zawodników RTW na Mistrzostwach Świata ISA w Salwadorze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/raciborskie-towarzystwo-wioslarskie-rtw.jpg)

![Uczennice ZSP Pogrzebień wśród najlepszych drużyn w Polsce [ZDJĘCIA] Uczennice ZSP Pogrzebień wśród najlepszych drużyn w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/zsp-pogrzebien.jpg)







