
21 marca 2016 w Szkole Podstawowej nr 4 w Raciborzu uczniowie klas IV-VI entuzjastycznie obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny21 marca 2016 w Szkole Podstawowej nr 4 w Raciborzu uczniowie klas IV-VI entuzjastycznie obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny. Zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych oraz quizie wiedzy matematyki, języka polskiego, angielskiego i historii. Reprezentanci klas z zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo, w czym wspierali ich pozostali uczniowie kibicując. W atmosferze zdrowej rywalizacji poszczególne klasy prześcigały się w dopingowaniu kolegów, śpiewając spontanicznie ułożone piosenki, tańcząc najwymyślniejsze układy choreograficzne, dobitnie skandując. Zwycięskie klasy zdobyły darmowe wyjścia na basen, pozostałe pocieszono słodkościami. Wszystkie klasy otrzymały także pamiątkowe dyplomy i zrobiły sobie zdjęcie grupowe. organizatorami tej imprezy byli p. Beata Sudenis oraz Arkadiusz Gałeczka.




![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)




![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)


![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu zaprosiła na dzień otwarty [ZDJĘCIA] Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu zaprosiła na dzień otwarty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/03/szkola-podstawowa-nr-4-raciborz.jpg)
![Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 na wymianie w Hiszpanii [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/sp4-erasmus.jpg)
![Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu ma swoją ekopracownię [ZDJĘCIA] ekopracownia sp 4 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/11/ekopracownia-sp-4-raciborz.jpg)






