Mistrz upięcia z III miejscem uczniów CKZiU w Raciborzu

0

III miejsce w I pszowskim Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim wywalczyli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu.

24 maja pszowskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o tytuł „Mistrza upięcia”. Uczniowie CKZiU nr 1 w Raciborzu wywalczyli III miejsce. Tym razem uczniowie profilu fryzjerskiego mogli walczyć w dwóch kategoriach: fale na mokro oraz kraina legend i baśni.

- reklama -

 

 

W konkursie udział wzięły: Monika Foreiter, Justyna Handzlik, Weronika Sosna, Lidia Meler (modelka Justyna Roczeń), Alicja Gąska (modelka Agata Bizoń), Dominika Grosman na modelce Klaudii, która zdobyła dla szkoły III miejsce.

 

Konkursy fryzjerskie rozbudzają miłość do artystycznego rzemiosła jakim zapewne jest fryzjerstwo. Takich upięć można nauczyć się na poziomie zawodowym jak i na poziomie technika usług fryzjerskich w CKZiU nr 1 w Raciborzu. Dla osób chcących poszerzyć swoje zdolności CKZiU zaprasza na darmowy kurs z projektowania fryzur, a osoby chcące poznać tajniki zawodu fryzjerskiego od podstaw na  bezpłatny kurs fryzjerski.

 

 

 

publ. /jk/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here