Dachowanie jednej z załóg zakończyło rajd ARS Gaszowice – Lyski pod koniec drugiego odcinka. Zobacz fotorelację.
Niedzielny Amatorski Rajd Samochodowy, organizowany przez AMK Ślązak z Rydułtów nie należał do najłatwiejszych. Wszystko to, za sprawą mocnych opadów deszczu i śliskiej nawierzchni z którymi startujące załogi musiały się zmagać.
Na pierwszym odcinku pogoda była łaskawa, ale stopień trudności pojawił się na drugiej próbie, kiedy opady były tak mocne, że na trasie tworzyły się strumienie. Niestety pod koniec drugiego odcinka, Mariusz Blacha siedzący za kierownicą Subaru wypadł z trasy i kilkakrotnie dachował. Rajd został przerwany, a zawodnik z lekkimi obrażeniami został odwieziony karetką.
publ./jk/



![Nowy most na Odrze coraz bliżej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/most-grzegorzowice-ciechowice.jpg)
![„Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek [ZDJĘCIA] „Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zywioly-anna-skowronska.jpg)








![Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece [ZDJĘCIA] Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-28.jpg)
![Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-rck.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

![Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie z medalami na Odra Sup Cup 2026 [ZDJĘCIA] Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie z medalami na Odra Sup Cup 2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/rtw-raciborskie-towarzystwo-wioslarskie.jpg)








W tytule głównym jest napisane ,, Lyski zakończony dachowaniem”
To gdzie są zdjęcia tego dachowania – poco piszecie jak nie pokazujecie…
Sam tytuł brzmi ciekawie a fotek brak !
zapraszamy na relacje opublikowaną na portalu rajdowka.pl