Zwycięzca KONKURSU: słownik z autografem prof. Jana Miodka

Wakacje to dla wielu raciborzan czas odpoczynku. Uczniowie odpoczywają od męczących zajęć lekcyjnych, dorośli – od wymagającej pracy zawodowej. Jednak nie zapominajmy, że urlop to także doskonała okazja do samorozwoju i dokształcania się!

- reklama -

Żeby zachęcić naszych Czytelników do stałego samodoskonalenia, przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania Słownik Sztuki z autografem prof. Jana Miodka.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Co oznaczają słowa ratiti oraz boriti w nazwie Racibórz? Podpowiedź znajdą Państwo na stronie www.raciborz.com.pl, w artykule: Profesor Miodek o nazwie Racibórz.

Na odpowiedzi czekamy do 22 lipca pod adresem: [email protected]

AKTUALIZACJA:

Osobą, która wygrywa „Słownik sztuki” jest Krzysztof Jeremicz.

Regulamin konkursu:

Wygrywa osoba/osoby, która udzieli poprawnej i najciekawszej odpowiedzi. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here