
Jak co roku na Ostrogu odbył się Hubertus. W programie nie mogło zabraknąć gonitwy za lisem, czyli rywalizacji o kitę przyczepioną do ramienia jednego z jeźdźców. Zobacz fotorelację.
1 października odbył się tradycyjny Hubertus, święto myśliwych, leśników i jeźdźców, organizowane na zakończenie sezonu myśliwskiego. Uczestnicy wzięli udział w polowej mszy dziękczynnej, a następnie przeszli ulicami miasta. Po powrocie na Huzarską miała miejsce gonitwa za lisem. Kitę zdobył Adam Bugdol.
Zobacz zdjęcia z Hubertus 2016. Wielka gonitwa za lisem na Ostrogu
/kp/





![Wieczór literacki z Wojciechem Kassem i „Almanachem Prowincjonalnym” w Strzesze [ZDJĘCIA] Promocja 43. numeru „Almanachu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/almanach-prowincjonalny.jpg)
![Florystyczne inspiracje w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/warsztaty-florystyczne-biblioteka.jpg)




![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)

![Raciborska biblioteka świętowała Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










Pani Fotograf gdzie są zdjęcia z występów wychowanków MDK?!