Palm Jazz Days: zagrał Tango Poject, wkrótce Banaszak

1

W ramach Palm Jazz Days na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata wystąpił zespół skupiający trzech muzyków, a już 18 listopada wystąpi Hanna Banaszak, gwiazda polskiej estrady.

- reklama -

Tango Project składa się z trzech muzyków: Edi Sanchez, Edgardo Otero Salvador, Carlos Roulet.

 

 

 

 

– Aż tak temperamentnego wieczoru nie spodziewał się chyba nikt spośród przeszło siedemdziesięciu gości, którzy zatrzymali się wieczorem w Kulturalnym Przystanku Koniec świata. Tango jest absolutnym szaleństwem zmysłów, które potrafi porwać, zawładnąć ciałem i umysłem. Tango to kultura naturalności i autentyczności. W przypadku tych muzyków nie było mowy o fałszu, sprzeczności nastroju z ich charakterem. Pochodzą z Ameryki Południowej i zdecydowanie czują atmosferę tej najbardziej kolorowej kultury świata. Ten wieczór to była blisko dwugodzinna odskocznia od rzeczywistości dnia codziennego. Potrzeba publiczności, żeby w tej atmosferze pozostać dłużej była ogromna, czego potwierdzeniem był podwójny bis. Ekscytacji, która została rozpalona tego wieczoru, nie będzie łatwo ugasić – wspomina jeden z uczestników koncertu. 

 

 

W ramach Palm Jazz Days wystąpi Hanna Banaszak 18 listopada o godz. 18:00 w RCK przy ul. Chopina 21. Artystka z jednakową perfekcją i uczuciem śpiewa Przyborę, Koftę, Młynarskiego, Preisnera, Stabat Mater czy Dzieci Sancheza. Jest ceniona za kunszt, niebywały smak i kulturę. Bilety w cenie 50 i 60 zł dostępne w kasach oraz na stronie RCK.

 

 

 

 

oprac. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda,że występ nie był w RCK-myślę,że 500 osób to minimum ktore by chciało obejrzeć i posluchąć super muzyki!!Pytam czy kaw KŚ to polityczny lokal,czy otwarty na wszystkich mieszkańców,bo tam nawet BIO… jest takie dziwne…?Czy Prezydent odpuścił Palm Jazz Days w tym występie???

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here