Paszport wyrobisz w Raciborzu

0
starosta ryszard winiarski

Najwcześniej 1 kwietnia, a najpóźniej od 1 maja w Raciborzu złożysz wniosek o wydanie paszportu i odbierzesz dokument. Biuro znajdować ma się na ulicy Batorego w miejscu dawnej poradni logopedycznej.

- reklama -

Nadchodzi kres dotychczasowego utrapienia raciborzan. Obecnie starając się o paszport, wniosek o jego wydanie i sam odbiór dokumentu odbywał się w Rybniku. Zgodnie z zapowiedzią starosty Winiarskiego „najwcześniej od 1 kwietnia, a najpóźniej od 1 maja” sprawę załatwimy przy ulicy Batorego w Raciborzu. Biuro ma znajdować się w miejscu dawnej poradni logopedycznej – To bardzo dobra lokalizacja. Blisko dworca i Urzędu Miasta – mówił.

Prace są na zaawansowanym etapie. Na początku stycznia zostanie przeprowadzony przetarg, w którym wyłoniony zostanie wykonawca remontu lokalu. Biuro ma być wyposażone w klimatyzację i przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Przewiduje się jeden etat dlatego najprawdopodobniej placówka działać będzie dwa bądź trzy dni w tygodniu. – Zależy nam, by biuro funkcjonowało w poniedziałki bądź piątki, ze względu na mieszkańców pracujących za granicami naszego kraju – tłumaczył starosta.

/mh/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here