Koncert kolęd Elżbiety i Andrzeja Biskupów – co jeszcze w ten weekend?

koncert_koled_biskupow

Koncert kolęd Elżbiety i Andrzeja Biskupów, Orszak Trzech Króli, III Bieg Nadodrzański czy noworoczna gala operetkowa – zobacz, co jeszcze będzie się działo w najbliższy weekend.

6 stycznia o godz. 18:15 w kościele Św. Mikołaja w Raciborzu odbędzie się XVI Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych Elżbiety i Andrzeja Biskupów.

- reklama -

Koncert na przestrzeni ostatnich 15 lat był zawsze ważnym wydarzeniem artystycznym w regionie. Jest retransmitowany przez Rozgłośnię Polskiego Radia w Opolu. Biorą w nim udział od lat znani artyści estrady polskiej, m.in. Ania Wyszkoni, Dawid Kartaszewicz, Marzena Korzonek, Hania Hołek, Roksana Lewak – związani z zespołem Miraż MDK w Raciborzu, prowadzonym przez Elżbietę Biskup.

Na koncercie oprócz kolęd tradycyjnych są utwory autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów. W tym roku wykonają je: Hania Hołek, Marzena Korzonek, Roksana Lewak, Magdalena Wojak, wokaliści zespołu Miraż oraz Studia Muzyki i Piosenki ARS w Pietraszynie. W tym roku zaproszenie organizatora przyjęła również Orkiestra Reprezentacyjna Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod dowództwem st. asp. Waldemara Skotarskiego. Koncert poprowadzą Roksana Lewak i Michał Panicz.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here