Magda Walach w komedii „Najdroższy”. Wygraj zaproszenie!

0

„Najdroższy” – to propozycja Teatru Bagatela na walentynki. Przed raciborską publicznością zagrają m.in. Magdalena Walach oraz Urszula Grabowska.

- reklama -

Teatr Bagatela z Krakowa zaprasza 11 lutego do Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 na walentynkowy spektakl komediowy pt. „Najdroższy”, który rozpocznie się o godz. 18:00. Więcej na temat spektaklu przeczytasz tutaj.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Zwycięzca otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl. Aby wygrać wystarczy podać TYTUŁ SERIALU W KTÓRYM MAGDALENA WALACH GRA MAMĘ HELENKI. Odpowiedź należy wysłać do poniedziałku 9 stycznia do godziny 14.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpiszcie: Spektakl.

Regulamin konkursu:

Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi oraz polubi nasz profil na Facebooku. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu poinformowany zostanie o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.
Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej Raciborskiego Centrum Kultury po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here