Kolejna awaria sieci ciepłowniczej w Raciborzu. Aktualizacja: kryzys zażegnany

Awaria sieci ciepłowniczej Racibórz

W godzinach popołudniowych nastąpiła awaria sieci ciepłowniczej w rejonie osiedli przy ul. Starowiejska, Żorska, Katowicka, Pomnikowa, Mysłowicka, Polna. 

W dniu 13 stycznia w godzinach popołudniowych nastąpiła awaria sieci ciepłowniczej w rejonie osiedli Starowiejska, Żorska, Katowicka, Pomnikowa, Mysłowicka, Polna. W chwili obecnej służby Zakładu Cieplnego przystąpiły do usuwania awarii. Przerwa w dostawie ciepła może potrwać do późnych godzin wieczornych.

- reklama -

AKtualizacja 21:15

Biuro Zarządzania Kryzysowego UM Racibórz informuje, że awaria na sieci ciepłowniczej została usunięta. Zakład Cieplny rozpoczął dostarczanie ciepła dla odbiorców w rejonie osiedli Starowiejska. Żorska, Mysłowicka, Pomnikowa, Polna, Katowicka.

Awaria sieci ciepłowniczej

Czytaj również o awarii sieci ciepłowniczej w dniu 12 stycznia przy ul Warszawskiej: Awaria sieci ciepłowniczej w Raciborzu. Tysiące mieszkań do późnego wieczora bez ogrzewania [ZDJĘCIA] oraz Awaria sieci ciepłowniczej w Raciborzu. Sprawdź kiedy wznowią dostawy ciepła. Co z zajęciami w szkołach?

publ. /j/ /mh/

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Dziwne, przy temperaturach poniżej -10 było wszystko ok, a teraz same awarie, współczuję mieszkańcom ja na szczęście w ciepłym siedzę:)

  2. Rury popękały prawdopodbnie już w czasie tych dużych mrozów teraz to dopiero się rozsczelniło na całego.Takie awarie to codzienność jak się czyta w innych miastach w Polsce.Stara sieć plus mróz i nie wytrzymują rury.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here