Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Kuźni Raciborskiej

kabaret pod wyrwigroszem moksir kuznia raciborska

Już na początku marca będzie okazja, by na żywo zobaczyć Kabaret Pod Wyrwigroszem w Jubileuszowym Programie „Variate”.

3 marca o godz. 17:15 na sali widowiskowej w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się występ Kabaretu Pod Wyrwogriszem. Jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce przedstawi Jubileuszowy Program „Variate”.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie MOKSIR przy ul. Klasztornej 9, tel. (32) 419 14 07. Rezerwacja telefoniczna biletów: 941 361 80 47 (godz. 8:00-16:00). Bilety dostępne są również w internecie na stronie biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Pod-Wyrwigroszem-w-Jubileuszowym-Programie-Variate-Kabaret-Pod-Wyrwigroszem-Miejski-Osrodek-Kultury-Sportu-i-Rekreacji-Kuznia-Raciborska-e44047.html

- reklama -

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz-satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” można znaleźć najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here