Atlantyda zaprasza na „Suplement do walentynek”

Walentynki racibórz

Już od 10 lat zespół Atlantyda organizuje koncert walentynkowy, który tym razem zaplanowano na 26 lutego w DK Strzecha. Rozpoczęcie o godz. 17:00. 

Wystąpią: Weronika Pytel, Marlena Seroka, Karolina Kurzeja, Oliwia Pytlik, Patrycja Rzotki, Jakub Gomułka i Karol Sobczyński. Ponadto na scenie pojawią się zaproszeni goście: tancerze z Klubu Miłośników Tańca Towarzyskiego MAG-DANCE, Zespół Taneczny SKAZA oraz byli Atlantydowicze.

- reklama -

Atlantyda Racibórz

W programie koncertu są przede wszystkim piosenki o miłości m.in. Jacquesa Brela ,,Cukierki dla panienki mam”, ,,Nastroje” Jarosława Wasika, ,,Śpij, bajki śnij”- Marka Grechuty, ,,Nie ma jak u mamy” Wojciecha Młynarskiego, „Legenda o miłości”- Jacka Kaczmarskiego, ,,Mateczki”- piosenkę autorska Karoliny Kurzei, ,,Kto w płomieniach”- Leonarda Cohena i inne.

Artystom akompaniować będzie Zbigniew Foryś na pianinie, na flecie zagrają – Oliwia Pytlik i Marlena Seroka, na wiolonczeli – Patrycja Rzotki, na gitarze – Irena Hlubek, instrumenty perkusyjne – Oliwia Pytlik i Jakub Gomułka.

Wstęp bezpłatny.

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here