Maluchy w krainie dźwięku. Dookoła świata

0
maluchy w krainie dzwieku

Pod koniec marca w RCK odbędzie się kolejny koncert dla najmłodszych, tym razem pod nazwą „Dookoła świata”.

26 marca o godz. 15:30 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Będzie nosił nazwę „Dookoła świata”. Bilety w cenie 25 zł (dorośli) i 15 zł (dzieci) do nabycia na rck.com.pl oraz w kasie RCK. Rezerwacje: tel. 32 412 32 45.

„Maluchy w krainie dźwięku” to seria koncertów dla niemowląt, maluszków i przedszkolaków. Za każdym razem czeka na nich program muzyczny i inspirowane nim zabawy. Wydarzenie to ma wspomóc edukację i rozwój dziecka, wzmacnia jego więź z rodzicami, a także pokazuje, jak miło i kreatywnie spędzić czas. Jak mówią organizatorzy, różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają również rozwój muzycznych zdolności dziecka, a prowadzone są według teorii amerykańskiego psychologa muzyki, prof. Edwina E. Gordona.

- reklama -

Podczas najbliższego koncertu najmłodsi wyruszą w muzyczną podróż dookoła świata. Usłyszą włoskie „O sole mio”, argentyńskie tango, angielskiego walca, melodie irlandzkie i polskie. Grać będą muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy: Dorota Banaś – skrzypce, śpiew, prowadzenie, Szymon Gołąbek – gitara, Ronald Tuczykont – kontrabas, Jarosław Spałek – trąbka. Opiekę realizacyjną nad koncertami sprawuje Grażyna Miczka. Atmosfera będzie swobodna, a przestrzeń specjalnie zaaranżowana: będą kolorowe materace, kocyki i poduchy. Czas trwania: 45 minut.

fot. Anna Łapka
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here