Teatr Miodzio przedstawi „Między światami”

0
teatr miodzio rck raciborz 1

Teatr Miodzio zaprasza na premierę spektaklu „Między światami”. Wszystko zacznie się od niewinnej zabawy i kawałka papieru, który okazuje się tajemniczą mapą…

11 marca o godz. 17:00 na sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury odbędzie się spektakl w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej. Teatr Miodzio zabierze widzów w niezwykłą podróż „Między światami”.

Wszystko zaczyna się od niewinnej zabawy i kawałka papieru, który okazuje się tajemniczą mapą… Rodzeństwo udaje się w podróż po różnych światach. Niektóre są bardzo realne, inne zupełnie nierzeczywiste. Jedne z pozoru przyjemne inne przerażające. W każdym z odwiedzonych miejsc, naszych bohaterów czeka niezwykła przygoda, zagadka do rozwikłania. Co przyniesie przygoda, której się nie spodziewali? Czego można nauczyć się odwiedzając inne wymiary… a może to nasi bohaterowie nauczą czegoś mieszkańców innych światów?

- reklama -

Będzie to premiera spektaklu w wykonaniu autorskiego pomysłu Teatru Miodzio działającego w RCK. Reżyseria: Monika Kubica-Skaba, Adrianna Jureczko. Wystąpią: Paweł Freitag, Balbina Stawska, Alicja Lazar, Magdalena Jamuła, Bartosz Mętel, Daniel Rusiewicz, Dawid Wypler, Julia Warchoł, Xavier Lewicki, Szymon Rostek, Zuzanna Paskuda, Wiktoria Strzałkowska, Martyna Brudnicka, Anna Zenewich, Gabriela Grubarz, Hanna Grud, Martyna Klejny. Bilety w cenie 5 zł.

teatr miodzio rck raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here