Siatkarski Turniej Zakładów Pracy. Nie tylko sportowe emocje

Owoce, słodycze i woda z różnego rodzaju dodatkami, porady dotyczące zdrowego trybu życia, bezpłatne masaże czy teatrzyk – to tylko niektóre atrakcje pozasportowe, jako przygotowano na coroczny siatkarski turniej.

W najbliższy weekend w Arenie Rafako odbędzie się VII Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Oprócz sportowych emocji na kibiców będzie czekało wiele innych atrakcji. ZPC Mieszko przygotuje owoce i słodkości, które będą rozdawały maskotki turnieju. Będzie się można napić najlepszej wody z różnego rodzaju dodatkami, przygotowanej przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Akademia Fitness przygotuje stoisko, przy którym będzie można uzyskać porady dotyczące zdrowego trybu życia, ćwiczeń, diety czy zbadać swój poziom tkanki tłuszczowej. Bezpłatne masaże będą wykonywali uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Raciborzu. Będzie można z nich skorzystać w sobotę w godz. 12:00-16:00 i w niedzielę w godz. 14:30-16:30.

W niedzielę, przed meczami finałowymi oraz w ich przerwach, zatańczy Zespół Taneczny Skaza z Raciborskiego Centrum Kultury.

- reklama -

Najmłodsi będą mogli miło spędzić czas na różnego rodzaju zabawach z animatorkami oraz wziąć udział w przedstawieniach przygotowanych przez Teatrzyk Bagatelka z SP1 (sobota godz. 15:30) oraz Teatrzyk Baj z raciborskiego Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich (niedziela godz. 15:30).

Plan gier fazy grupowej można znaleźć tutaj.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here