Wygraj magiczny pobyt w Disneyland® Paris!

Z okazji premiery filmu „Piękna i Bestia” ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń.

- reklama -

W specjalnym konkursie można wygrać aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland® Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin Parku.

Aby wziąć udział w jubileuszowym konkursie wystarczy wykonać oryginalne zdjęcie przy okazji wizyty w kinie Helios. Na kreatywnych kinomanów czekać będą specjalnie przygotowane ścianki z wizerunkiem magicznej róży, inspirowane klasyczną historią Pięknej i Bestii. W 2017 roku Disneyland® Paris obchodzi swoje 25. urodziny. Premiera filmu „Piękna i Bestia” to idealna okazja dla wszystkich widzów, aby wygrać wyjazd na imprezę otwarcia obchodów i spędzić niezapomniany wiosenny weekend w rodzinnym gronie.

Każda z trzech nagród obejmuje noclegi w jednym z tematycznych hoteli Disney’a zlokalizowanych tuż przy Parku, uczestnictwo w imprezie otwarcia obchodów jubileuszu Parku, bilety wstępu do Parku, spotkanie typu meet & greet z postaciami Disney’a. Ponadto Laureaci Konkursu będą mieli możliwość poruszania się po specjalnie wydzielonej strefie VIP oraz wzięcia udziału w uroczystej kolacji oraz imprezie z DJ’em.

Premierowe seanse filmu „Piękna i Bestia” zagoszczą na ekranie kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu w piątek, 17 marca. Bilety na premierowy tydzień (17-23.03.17) dostępne są już w sprzedaży.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie kina.

publ. /mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here