Koncerty Teresy Werner Kuźni Raciborskiej i w Raciborzu odwołane

terese werner raciborz kuznia raciborska

Koncerty Teresy Werner, które miały odbyć się w ostatnią niedzielę marca w Kuźni Raciborskiej i Raciborzu, zostały odwołane.

Koncerty Teresy Werner, które miały odbyć się 26 marca o godz. 15:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej i o godz. 19:00 w Raciborskim Centrum Kultury, zostały odwołane. Bilety zakupione w kasach RCK należy zwracać do kasy RCK przy ul. Chopina 21.

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Występując w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk, pojawiała się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół Śląsk na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

- reklama -

Teresa Werner zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski emitowane są na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album „Spełnić marzenia”, którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Wokalistka ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą oraz realizację kolejnych nagrań.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here