„Chata” od 31 marca w kinie Bałtyk

Mężczyzna pogrążony w żałobie po śmierci najmłodszej córki otrzymuje list, który zmienia jego życie. Film „Chata”, ekranizację bestsellerowej książki Williama P. Younga, można oglądać w kinie Bałtyk. Zobacz zwiastun wideo.

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Reżyseria: Stuart Hazeldine
Scenariusz: John Fusco, Andrew Lanham, Destin Daniel Cretton
Gatunek: dramat
Produkcja: USA
Obsada: Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw

- reklama -

Film „Chata” w kinie Bałtyk wyświetlany będzie od 31 marca do 6 kwietnia o godz. 17:30, 1 i 2 kwietnia dodatkowo o godz. 13:25.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here