Turniej Skata o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [ZDJĘCIA]

turniej skata o puchar wojta gminy krzyzanowice

Jarosław Darda z Zabełkowa okazał się najlepszym skaciorzem gminy Krzyżanowice.

2 kwietnia w restauracji Retro w Zabełkowie rozegrano otwarty Turniej Skata o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice, zaliczony do Grand Prix Okręgu Śląsk Południe. Wzięło w nim udział 65 zawodników. Rozegrano dwie serie po 48 rozdań. Sędzią głównym zawodów był Alojzy Huwer, prezes Okręgowego Związku Skata Śląsk Południe.

Turniej Grand Prix Okręgu Śląsk Południe wygrał Edward Siedlaczek z Wodzisławia Śląskiego, uzyskując 2838 punktów. Drugi był Józef Marcol z Wodzisławia Śląskiego (2615 pkt.), trzeci natomiast Stefan Chlebik z Rydułtów (2483 pkt.).

- reklama -

Najlepszym skaciorzem gminy okazał się Jarosław Darda z Zabełkowa, uzyskując 2243 punkty. Wicemistrzem został Rudolf Cwik z Tworkowa (1983 pkt.), trzecie miejsce zajął Bernard Mokrosz z Krzyżanowic (1446 pkt.). Czwarty był Rudolf Drobny z Zabełkowa (1107 pkt.).

Puchary wręczyli zastępca wójta gminy Grzegorz Swoboda i prezes Klubu Skata Sportowego „Krojc” Krzyżanowice Jarosław Darda. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali bon od właścicieli restauracji Retro na godzinę gry w kręgle.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here