Racibórz – historia (nie)codzienna. Trwa konkurs fotograficzny

fotoreporter redaktor dziennikarz
fotoreporter redaktor dziennikarz

Jeszcze tylko do końca przyszłego tygodnia można zgłaszać zdjęcia w konkursie z okazji 800-lecia praw miejskich Raciborza.

Trwa konkurs fotograficzny pod nazwą „Racibórz – historia (nie)codzienna” organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz w ramach obchodów 800-lecia nadania praw miejskich. Współorganizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Fotografii Artystycznej FOTON. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych prac fotograficznych wykonanych przez mieszkańców Raciborza i okolic, ukazujących bogactwo historyczne Raciborza, ze szczególnym uwzględnieniem zabytków i ważnych miejsc w przestrzeni miasta. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe.

- reklama -

Termin oddania prac upływa 5 maja. Można to zrobić drogą mailową na adres [email protected] lub dostarczyć osobiście na płycie CD do Sekretariatu biblioteki przy ul. Kasprowicza 12 (decyduje data wpłynięcia do organizatora).

Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć zgłoszenie uczestnictwa w konkursie, zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania tutaj dla osób niepełnoletnich i tutaj dla osób pełnoletnich). Tutaj można pobrać regulamin.

Finał konkursu odbędzie się 8 czerwca.

konkurs fotograficzny raciborz historia niecodzienna

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here