Pierwszy raz w kinie: Rodzina Treflików. Wygraj bilety

30 kwietnia o godzinie 12:00 Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na seans Pierwszy raz w kinie.

Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to godzinny zestaw, składający się z odcinków drugiego sezonu, znanego serialu animowanego „Rodzina Treflików”. Jest to seans  skierowany do najmłodszych widzów, którzy do kina po raz pierwszy wybiorą się z rodzicami. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma przed seansem pamiątkowy dyplom, a na pożegnanie otrzyma okolicznościowy balon.

- reklama -

„Rodzina Treflików” to polska seria filmów animowanych, skierowanych do dzieci w wieku do 6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw. Spokojna narracja, opowieści pozbawione przemocy, wesołe piosenki, sympatyczne postaci, a także pastelowe, przyjemne dla oka barwy sprawiają, że bajka pozytywnie wpływa na rozwój małego dziecka.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.

Dzięki konkursowi portalu raciborz.com.pl okazję do bezpłatnego wejścia będą mieli również rodzice. Przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia. Aby wygrać bilet na seans, należy podać tytuł ulubionej, animowanej bajki z dzieciństwa. Odpowiedź należy wysłać do piątku 28 kwietnia do godziny 12.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Bajka.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które udzielą jako pierwsze poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here