Bieg Bez Granic – co jeszcze wydarzy się w długi weekend?

bieg bez granic raciborz

W Raciborzu X Bieg Bez Granic, Gala MMA czy majówka na przystani, a w regionie Noc w Starym Opactwie w Rudach, Wiosenny Rajd Rowerowy w Krzyżanowicach czy Festyn Majowy w Nędzy. Zobacz, co jeszcze przygotowano na długi weekend.

3 maja odbędzie się dziesiąta edycja Biegu Bez Granic. Na liście startowej pojawia się coraz więcej nazwisk, niewykluczone więc, że na starcie pojawi się 800 zawodników. O godz. 14:30 rozpocznie się Bieg Open i bieg młodzieżowy na 3,7 km oraz marsz Nordic Walking na 7 km, a bieg główny, na 10 km, wystartuje o godz. 16:00.

Trasa posiada atest PZLA. Będzie przebiegała ulicami Raciborza: Wojska Polskiego, Nową (między fontannami a Placem Długosza), Piwną, Drzymały, Opawską do ronda na Placu Konstytucji 3 Maja, Warszawską, Wileńską i z powrotem na Wojska Polskiego. Biegacze będą mieli do pokonania trzy pętle. Meta i start będą się znajdować przy ul. Wojska Polskiego na wysokości SP 4. Biuro Zawodów mieścić się będzie w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Klasztornej 9.

- reklama -

Wszyscy, którzy ukończą bieg, otrzymają kolejną część medalu w ramach projektu 4Biegi Racibórz. Każdy z biegaczy otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną z logo 800-lecia nadania praw miejskich Raciborza oraz akcji 4Biegi Racibórz. Najlepsi otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe.

Zapisywać można się jeszcze do 1 maja, osobiście w punkcie informacji aquaparku H2Ostróg przy ul. Zamkowej 4 w Raciborzu, uiszczając opłatę 45 zł. W dniu zawodów nie będzie możliwości zapisu.

bieg bez granic mapa trasa raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here