Doda na finał majówki w Nędzy [ZDJĘCIA] [WIDEO]

0
majowka nedza doda

Biesiada śląska, koncert rockowy zespołu Zbigniewa Forysia, a na zakończenie Doda – tak wyglądał ostatni dzień festynu w Nędzy.

Na rozpoczęcie trzeciego dnia majowego festynu w Nędzy odbyła się biesiada śląska z Piotrem Sholzem. Wystąpili Piotr i Agnieszka Szefer oraz zespół B.A.R. – Widać było, że goście podczas występu Szeferów naprawdę dobrze się bawią. Wpadające w ucho biesiadne piosenki przeplatane były śląskim dowcipem – relacjonują organizatorzy. Wiele pozytywnych emocji wzbudził także popularny w regionie zespół B.A.R. Grupa śpiewa zwykle po śląsku, teksty piosenek wypełnione są historią, kulturą oraz obyczajami regionu.

Następnie można było wysłuchać muzyki Zbigniew Foryś Band. Grupa powstała w 2005 roku, a założył ją członek zespołu Lombard. Specjalizuje się w muzyce rockowej i rock’n’rollowo-bluesowej, grając we własnej aranżacji znane i lubiane przeboje lat 60-tych sławnych na całym świecie zespołów rockowych, jak choćby The Rolling Stones oraz własne kompozycje.

- reklama -

Gwiazdą wieczoru była Doda. Mimo deszczowej pogody, czekały na nią tłumy. Publiczności w Nędzy jak zwykle zafundowała wielkie show.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here